Menu

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/szymon/public_html/www.FocusTrade.pl/public_html/templates/gk_startup/lib/framework/helper.layout.php on line 113

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/szymon/public_html/www.FocusTrade.pl/public_html/includes/application.php on line 536

Agencja Reklamowa

Budowanie świadomości marki jest niezwykle istotne. By pozyskać zadowalającą ilość klientów niezbędnym jest wyróżniająca się identyfikacja wizualna, która odróżniając firmę od konkurencji pozwoli na szybsze ugruntowanie jej pozycji na rynku. Jako nowoczesna, pełna kreatywności i ducha pomysłu agencja reklamowa dokładamy starań, aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, która obejmuje kreację pomysłu aż po jego realizację. Doświadczenie wykorzystują wszyscy... Realizując zadanie kierowani pasją skupiamy się na kreatywności i pracy koncepcyjnej w dążeniu do sukcesu realizowanego projektu. Miarą sukcesu jest efektywność i zadowolenie klienta z przeprowadzonych zabiegów marketingowych.

Realizujemy projekty: BTL I ATL I Strony internetowe I Grafika I Identyfikacja wizualna


 BTL - Najistotniejszym elementem strategii BTL jest zaskoczenie odbiorcy w niebanalny sposób. Niezależnie od branży cel, który chcemy osiągnąć w połączeniu z kreatywnym zespołem specjalistów powinien dawać wynik sukcesu. W osiągnięciu określonych celów marketingowych i sprzedażowych pomóc może agencja reklamowa, która korzystając z zasobów intelektualnych swoich pracowników wskaże najkorzystniejsze rozwiązanie. Tylko wtedy wykorzystanie właściwych dla osiągnięcia celu narzędzi BTL pozwoli na zwrócenie uwagi odbiorcy w odpowiednim momencie, zaskoczenie go i przekonanie do podjęcia decyzji. Takie rozwiązanie przyniesie oczekiwany efekt przy zachowaniu rozsądku w poniesiony nakład finansowy na realizację projektu. W ramach wspomnianych działań BTL-owych oferujemy naszym klientom pełną gamę wysokiej jakości narzędzi niezbędnych do osiągnięcia sukcesu promocyjnego.

Identyfikacja wizualna I Projektowanie materiałów drukowanych I POS I Stoiska i systemy wystawiennicze I Rollupy I Gadżety


ATL - Strategie marketingowe prowadzone w tradycyjnych mediach masowych to najskuteczniejsza forma kampanii reklamowych. W przeciwieństwie do strategii BTL działającej drogą niekonwencjonalną skierowaną do konkretnego odbiorcy, ATL daje nam możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. W ramach tej strategii zajmujemy się planowaniem, pozyskiwaniem miejsc reklamowych, załatwianiem formalności, produkcją reklam i spotów oraz monitoringiem efektów realizowanych prac.

Prasa I Radio I Outdoor


Internet - Strona internetowa jako kanał komunikacji marketingowej każdego roku zyskuje na znaczeniu. W praktyce istotnym jest by przekaz dostępny na witrynie spełniał zasadnicze cele komunikacji marketingowej, wpływał na budowanie świadomości marki ale co najważniejsze silnie wspierał jej pozytywny odbiór.
Realizujemy projekty różnych rozmiarów od prostych wizytówkowych przez zaawansowane portale informacyjne po sklepy internetowe. Na sukces witryny składa się wiele czynników. Szczegółowa analiza potrzeb oraz możliwości wykorzystania dostępnych narzędzi w celu optymalnego wykorzystania internetu do promowania firmy, produktu bądź wydarzenia to podstawa w realizacji budowy. Nieustannie rozwijająca się branża IT pozwala na stosowanie bardzo nowoczesnych łatwych w obsłudze rozwiązań systemów zarządzających treścią. Nasza agencja realizuje projekty internetowe związane z budową stron na systemie zarządzania treścią Joomla.

 


PORTFOLIO INTERNET


Portal ogłoszeniowy - branża medyczna
www.historiepacjentow.pl

Strona gabinetu stomatologicznego  www.agnieszkapabian.pl

 Strona orkiestry dętej www.rokorkiestra.pl

 Strona producenta artykułów BHP www.techmarpol.pl

 

Zapraszamy do współpracy!

Zapytania prosimy kierować mailowo This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (zakładka kontakt) lub telefonicznie:

Szymon Nosal, tel: 698 626 057, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dawid Zaidlewicz, tel: 690 828 333, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Myślimy, tworzymy, sprzedajemy

W ramach szerokiego wachlarza oferowanych usług wspieramy klientów efektywnymi rozwiązaniami opartymi na precyzyjnym doborze nowoczesnych narzędzi dostępnych na rynku z zakresu: promocji, reklamy, organizacji, handlu oraz malowania proszkowego. Nasze działania w pełni uwzględniają potrzeby naszych klientów oraz ich potencjał.

Zadzwoń Dowiedz się więcej

Lubimy to co robimy

Pomagamy wydobyć potencjał naszych klientów na każdym poziomie współpracy.

Rokietnica k/Poznania

Mickiewicza 17

62-090 Rokietnica

Phone: +698626057

biuro@focustrade.pl

Usługi Focus Trade

Agencja Reklamowa

Handel

Malowanie Proszkowe